Strona główna
Wyniki V Zielono Mi24 luty 2011
30 listopada 2010 roku w ZSP w Kadzidle odbył się V Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny     „Zielono Mi” po raz piąty zorganizowany przez Niezależne Obywatelskie Stowarzyszenie „KURPIK” wspólnie z Zespołem  Szkół Powiatowych w Kadzidle.
więcej ...

Wyniki III Zielono Mi30 listopad 2008
   27 listopada 2008 roku w ZSP w Kadzidle odbył się III Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny "Zielono Mi" zorganizowany już po raz trzeci przez Niezależne Obywatelskie Stowarzyszenie "KURPIK" wspólnie z Zespołem Szkół Powiatowych w Kadzidle.
więcej ...

III edycja Zielono Mi13 listopad 2008
Uprzejmie informujemy, że Niezależne Obywatelskie Stowarzyszenie „KURPIK” wraz z Zespołem Szkół Powiatowych w Kadzidle organizuje III edycję konkursu ekologicznego „Zielono Mi” pod hasłem: „Przyroda chce służyć tobie i następnym pokoleniom”, który odbędzie się  27 listopada 2008r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle, ul. Słoneczna 2.
więcej ...

Wyniki II Zielono Mi15 listopad 2007
Już po raz  drugi 13 listopada 2007r. w Kadzidle odbył się Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny „ Zielono Mi„. W konkursie wzięło udział 76 uczestników z 27 szkół powiatu ostrołęckiego i przasnyskiego, w czterech kategoriach wiekowych. Wszyscy zostali nagrodzeni pięknymi albumami, a przedszkolaki dodatkowo maskotkami. Każda szkoła otrzymała do posadzenia drzewko. Natomiast laureaci otrzymali pendraive i odtwarzacze MP4, dla szkoły zaś mikroskopy i odtwarzacze DVD. Rywalizacja budziła wiele emocji. Ostatecznie wyniki konkursu przedstawiają następująco:
więcej ...

Koniec zgłoszeń30 październik 2007
   Dziękujemy za zainteresowanie, którym jesteśmy mile zaskoczeni. Niestety, zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń do II edycji (2007) konkursu ekologicznego "Zielono mi". Zapraszamy do śledzenia strony internetowej i zgłaszania szkół do III edycji konkursu w 2008 roku, która mamy nadzieję również odbędzie się 13 listopada.
więcej ...

II Edycja Zielono Mi08 październik 2007
       Uprzejmie informujemy, iż Niezależne Obywatelskie Stowarzyszenie „Kurpik” oraz  Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle organizują II edycję konkursu ekologicznego „Zielono Mi” pod hasłem: „Przyroda chce służyć tobie i następnym pokoleniom”, która odbędzie się  13 listopada 2007r. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle, ul. Słoneczna 2.
więcej ...

Winiki Pierwszej edycji Konkursu25 styczeń 2007
13 listopada w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle odbył się I Międzypowiatowy Konkurs Ekologiczny „Zielono mi” zorganizowany przez Niezależne Obywatelskie Stowarzyszenia „Kurpik” w ramach zadań publicznych „współorganizowanie lub organizowanie konkursów ekologicznych na terenie Województwa Mazowieckiego” finansowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.
więcej ...

Zielono Mi - Strona Główna08 grudzień 2006
Niezależne Obywatelskie Stowarzyszenie "KURPIK" ogłasza konkurs ekologiczny "Zielono mi", którego celem jest aktywizacja miłośników przyrody poprzez prezentowanie ich umiejętności w konkursie oraz kształtowanie postaw i zachowań zgodnych z zasadami ekorozwoju.

Konkurs realizowany w ramach zadania finansowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego "Współorganizowanie lub organizowanie konkursów ekologicznych na terenie Województwa Mazowieckiego".

Konkurs jest skierowany do wszystkich typów szkół (łącznie z przedszkolami) z terenu powiatów: makowskiego, ostrołęckiego, Miasta Ostrołęki i przasnyskiego.

Termin zgłaszania szkół do konkursu upływa 30 IX 2006r.

Osoba do kontaktu: Ewa Dobkowska-Duszak, tel./fax 029 7618 476

© 2006 - www.ZielonoMi.kurpik.org.pl - wszelkie prawa zastrzeżone
Created by www.luba.int.pl